top_pl
Logowanie

Bitrix24Care

Interfejs API REST Bitrix24

Na co jest otwarty interfejs API Bitrix24:

 • CRM
 • Grupy sieci społecznościowych (grupy robocze, projekty)
 • Przechowywanie danych (bloki informacji)
 • Powiadomienia i Tablica
 • Zadania
 • Użytkownicy i działy
 • Kalendarze
 • Telefonia

Pomoc interfejsu API REST Bitrix24:

Dokumentacja interfejsu API REST Bitrix24 (pomoc online) jest dostępna tutaj.

Wskazówki dotyczące projektowania aplikacji Bitrix24 można pobrać tutaj.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące interfejsu API Bitrix24, możesz skontaktować się z pomocą techniczną Bitrix24 (tylko dla użytkowników planów płatnych).

Jak utworzyć aplikację Bitrix24?

Jeśli jesteś specjalistą IT i rozważasz utworzenie aplikacji internetowej dla Bitrix24, postępuj zgodnie z poniższymi prostymi instrukcjami:

 • Jeśli chcesz, aby twoja aplikacja była dostępna dla wszystkich kont Bitrix24, zostań naszym partnerem, wypełniając formularz. Jeśli chcesz utworzyć prywatną aplikację tylko dla swojego konta, rejestracja nie jest konieczna.
 • Dowiedz się wszystkiego o interfejsie API Bitrix24 i jak możesz tworzyć swoje aplikacje internetowe.
 • Wybierz opcję „Dodaj aplikację” w menu Aplikacje na koncie Bitrix24 (po lewej stronie), aby przesłać prywatną aplikację lub zarejestrować aplikację internetową w profilu partnera, jeśli chcesz, aby twoja aplikacja była wyświetlana publicznie!

Autoryzacja i zabezpieczenia aplikacji internetowej:

Proces dodawania nowej aplikacji do konta w chmurze Bitrix24 jest łatwy, a my staraliśmy się, aby był jak najprzejrzystszy i najbezpieczniejszy. Każda aplikacja internetowa udostępnia listę danych, których może używać (i zmieniać) na twoim koncie Bitrix24, i prosi o zgodę na to. Nowa aplikacja zostanie zainstalowana tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę.

Mechanizm zabezpieczeń oAuth zapewnia, że ta aplikacja internetowa uzyska dostęp jedynie do określonych przez ciebie danych (np. aplikacja internetowa może poprosić o zgodę na dostęp do zadań, leadów w CRM itd.).

Masz pomysły na aplikacje internetowe?

Jeśli nie jesteś profesjonalistą z branży IT, ale masz specjalne potrzeby, które twoim zdaniem można rozwiązać dzięki niestandardowej aplikacji w portalu Bitrix24, podziel się z nami swoimi pomysłami! Dołożymy wszelkich starań, aby twoje rozwiązanie intranetowe idealnie pasowało do twojej działalności! Wyślij wiadomość e-mail do zespołu Bitrix24.

Tworzenie leadów z usług zewnętrznych:

Załóżmy, że masz na stronie formularz, który mogą wypełnić odwiedzający. Korzystając z interfejsu API REST Bitrix24, możesz użyć danych otrzymanych w tym formularzu, aby utworzyć lead w CRM. Interfejsu API REST można używać do importowania tylko leadów w CRM.

Tworzenie w CRM leadów z usług zewnętrznych można wykonać za pomocą strony specjalnego przeznaczenia:

„twoja_nazwa”.bitrix24.com/crm/configs/import/lead.php

Szczegółowe instrukcje zawiera ten wpis na blogu.

To pomogło Dzięki :) To nie pomogło Przykro nam :( Komentarz
Czy możesz nam powiedzieć, dlaczego:
Nie tego szukam
To zbyt skomplikowane