top_pl
Logowanie

Bitrix24Care

Ile kosztuje Bitrix24

Bitrix24 zapewnia darmową wersję i wersje płatne do 199 USD miesięcznie. Wszystkie plany subskrypcji oferują narzędzia do przesyłania, organizowania i udostępniania plików w zakresie od 5 GB do nieograniczonej przestrzeni do przechowywania online. Odwiedź naszą stronę plany i taryfy.

Ważne: Bitrix24 oferuje bezpłatnie narzędzia do komunikacji (czaty, komunikaty na tablicy aktywności itp.) dla nieograniczonej liczby użytkowników, ale liczba użytkowników mających dostęp do narzędzi biznesowych (zadania, CRM itp.) jest ograniczona planem taryfowym.

Liczba użytkowników narzędzi biznesowych w ramach poszczególnych planów subskrypcji Bitrix24:

  • Bezpłatny  plan - 12 użytkowników biznesowych
  • Plan CRM+ - 6 użytkowników biznesowych
  • Plan Plus* - 24 użytkowników
  • Plan Standard - 50 użytkowników
  • Plany Professional - nieograniczona liczba użytkowników


Nie istnieją żadne ograniczenia co do liczby zadań i projektów, nad którymi ty oraz twoi koledzy współpracujecie w Bitrix24, jednak komercyjne plany subskrypcji (CRM+, Standard i Professional) obejmują dodatkowe moduły &, których nie ma w darmowym planie. Odwiedź naszą stronę plany i taryfy.

*Ważne: opcja subskrypcji PLUS była dostępna dla użytkowników Bitrix24 od 10 stycznia 2016 r. do 18 marca 2019 r. Została ona zarchiwizowana i jest już niedostępna dla nowych użytkowników Bitrix24, co oznacza że konta w chmurze Bitrix24 utworzone po 18 marca 2019 r., które nigdy nie zostały aktywowane w ramach płatnej subskrypcji, nie mogą być ulepszone do subskrypcji PLUS. Przejście z innych opcji komercyjnych na subskrypcję PLUS również jest niedostępne od 18 marca 2019 roku. Jeśli konto w Bitrix24 Cloud zostało utworzone przed 18 marca 2019 r. i obecnie używasz swojego konta z opcją subskrypcji PLUS, możesz kontynuować odnawianie subskrypcji PLUS, chyba że postanowisz przejść na inną dostępną opcję subskrypcji albo konto Bitrix24 Cloud zostanie przeniesione na DARMOWĄ opcję subskrypcji Free z powodu braku płatności.
To pomogło Dzięki :) To nie pomogło Przykro nam :( Komentarz
Czy możesz nam powiedzieć, dlaczego:
Nie tego szukam
To zbyt skomplikowane