top_pl
Logowanie

Bitrix24Care

Polityka zwrotów

Brak zwrotu kosztów

Informujemy, że produkty Bitrix (subskrypcje, klucze licencyjne itp.) nie podlegają zwrotowi.

Zalecamy przetestowanie naszych produktów, korzystając z bezpłatnej 30-dniowej wersji próbnej (wersja Cloud) lub 30-dniowej wersji próbnej (wersja On-Premise), aby upewnić się, że nasz produkt jest odpowiedni dla Ciebie i wykluczyć wszelkie ewentualne wnioski o zwrot pieniędzy.

Jak to działa?

  • Anulowanie automatycznego odnawiania subskrypcji
  • Bitrix24 Cloud to usługa przedpłacona z komercyjnymi subskrypcjami, które są automatycznie odnawiane zgodnie z cyklem rozliczeniowym. Ponosisz odpowiedzialność za wszystkie dokonane płatności zgodnie z Warunkami korzystania z usługi Bitrix24.

    Możesz anulować opcję automatycznego odnowienia subskrypcji na swoim koncie Bitrix24 Cloud. Czytaj więcej: Automatyczne odnowienie i uzupełnienie salda.
  • Brak płatności
  • W przypadku braku płatności z jakiegokolwiek powodu Bitrix24 zastrzega sobie prawo do natychmiastowego zablokowania dostępu do usług Bitrix24 Cloud.

  • Opłaty i podatki
  • Wszystkie płatności subskrypcyjne nie zawierają podatków i opłat ustalonych przez organy podatkowe. Ponosisz odpowiedzialność za wszystkie należne podatki.

  • Bitrix24 On-Premise
  • Wersja Bitrix24 On-Premise również nie podlega zwrotowi. Niestety nie możemy dokonać żadnych zwrotów kosztów, ponieważ komercyjna wersja oprogramowania jest dostarczana z pełnym kodem źródłowym.

Telefonia

Przedpłacone usługi Telefonii lub kredyty VoIP, których można wykorzystać do wykonywania połączeń lub wynajmu numerów telefonów, nie podlegają zwrotowi ani przeniesieniu.

Jeśli Twoje konto lub numer telefonu zostaną z jakiegokolwiek powodu zamknięte lub zablokowane, nie będziesz mógł wykorzystać pozostałych kredytów Telefonii lub VoIP. Nie możesz zwrócić niewykorzystanych kredytów VoIP lub Telefonii. Nie możesz przenieść pozostałych kredytów na inne konto, wydać ich na opłacenie zaległych faktur ani użyć kredytów jako płatności za inną usługę.

Migracja z Bitrix24 Cloud do Bitrix24 On-Premise

Jeśli dokonasz migracji swojego konta Bitrix24 Cloud do wersji On-Premise, niewykorzystane dni/miesiące chmurowej subskrypcji komercyjnej zostaną przekonwertowane i dodane do okresu licencji wersji On-Premise.

Czytaj więcej: Migruj do Bitrix24 On-Premise.

To pomogło Dzięki :) To nie pomogło Przykro nam :( Komentarz
Czy możesz nam powiedzieć, dlaczego:
Nie tego szukam
To zbyt skomplikowane