top_pl
Logowanie

Bitrix24Care

Uzyskaj nieograniczone możliwości dzięki planowi Bitrix24 Professional

Założenie najlepszego planu oferowanego w Bitrix24 jest proste: uzyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich narzędzi biznesowych za jedyne 199 USD miesięcznie.  

W przeciwieństwie do  planu Bitrix24 Standard, plan Professional dopuscza nieograniczoną liczbę użytkowników we wszystkich modułach, w tym narzędziach biznesowych. Oto, co otrzymasz od razu:

Nieograniczoną przestrzeń do przechowywania

Będziesz mieć wystarczającą ilość miejsca do przechowywania. Przesyłaj pliki na własny dysk, grupy robocze, wysyłaj i zapisuj wiadomości e-mail z załącznikami w CRM Bitrix24 bez żadnych ograniczeń przestrzennych. Rozwijaj swoją bazę danych z zadaniami i rekordami CRM. (Dla porównania: bezpłatny plan Bitrix24 oferuje 5 GB wolnego miejsca na dysku. Dowiedz się więcej, w jaki sposób wykorzystywana jest przestrzeń do przechowywania w chmurze tutaj).

Zarządzaj swoimi rekordami (Listami) 

Zarządzanie rekordami (Listy) pomaga zarządzać danymi opartymi na rekordach. Katalogi dostawców, listy partnerów, katalogi produktów, aktywa, wydatki itp. Ustaw uprawnienia dostępu do swoich list i twórz workflowy na ich podstawie (np. proces biznesowy do zatwierdzenia, przetwarzania i płatności wniosków o zwrot wydatków). To wszystko można stworzyć i zorganizować w bardzo prosty sposób!
Zarządzaj czasem pracy swojego zespołu

System zarządzania czasem wprowadza dyscyplinę w harmonogramie pracy bez tworzenia zbyt napiętej atmosfery. Rejestracja/wyrejestrowanie oraz przerwy są zapisywane w przejrzysty sposób, a wygodny planer i raport dzienny pomagają w utrzymaniu porządku i priorytetyzacji zadań. Dane wprowadzane do tej funkcji są zapisywane i używane jako podstawa raportu z czasu pracy dla każdego pracownika.Uzyskiwanie raportów z pracy

Jak często twoi pracownicy składają raporty? Możesz łatwo skonfigurować raportowanie  dzienne, tygodniowe lub miesięczne. Bitrix24 przypomina pracownikom o wysyłaniu raportów, a zawartość codziennego planera jest dodawana i może być edytowana przed wysłaniem raportu końcowego. Do raportu można dodać ukończone zadania lub załączyć pliki. Za pośrednictwem tego formularza można również składać plany na następny okres sprawozdawczy.


Raport pracy jest oceniany przez przełożonego i można dodać do niego komentarz. Wszystkie raporty z pracy danego pracownika, działu lub całej firmy można przeglądać wraz z ich ewaluacjami i ocenami wydajności.

Organizuj spotkania i odprawy

Spotkania stanowią niezwykle istotny element działalności. Bitrix24 posiada kompleksowe narzędzie do planowania spotkań, zarządzające zaproszeniami, odpowiedziami i głównymi punktami spotkania, które można bezpośrednio przypisać jako zadania z interfejsu głównego spotkania. 
Protokoły można rejestrować, a wyniki spotkania są zapisywane, co zapewnia przejrzystość po zakończeniu spotkania. Niedokończone tematy mogą zostać przeniesione na następne spotkanie.

Uzyskaj nieograniczony CRMTylko w planie Bitrix24 Professional otrzymujesz nieograniczoną liczbę lejków sprzedażowych, nieograniczone wpisy w skanerze wizytówek,  reguły automatyzacji i wyzwalacze.

Uzyskaj nieograniczone narzędzia do zarządzania projektami

Tylko użytkownicy planów Bitrix24 Standard i Professional mogą tworzyć niestandardowe pola dla zadań i otrzymują nieograniczone zależności zadań.Własna nazwa domeny

Jeśli posiadasz już lub planujesz zakupić własną domenę internetową możesz skorzystać z usługi „Własna nazwa domeny”. Ta funkcja pozwala zmienić nazwę twojej domeny Bitrix24 na własną 3-poziomową niestandardową nazwę domeny, na przykład:  z firma.bitrix24.com  na   moja.firma.com. Oznacza to, że otrzymasz Bitrix24 dostosowany zarówno do logo twojej firmy, jak i nazwy konta.


To pomogło Dzięki :) To nie pomogło Przykro nam :( Komentarz
Czy możesz nam powiedzieć, dlaczego:
Nie tego szukam
To zbyt skomplikowane