top_pl
Logowanie

Bitrix24Care

Czym jest Bitrix24?

Bitrix24 to jednolita przestrzeń robocza, która obejmuje wiele aspektami codziennych działań i zadań. To platforma do obsługi klientów, zarządzania projektami i współpracy w zakresie zarządzania firmą. Chmurowa lub lokalna.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych najpopularniejszych funkcjach, przejdź tutaj. Główne funkcje Bitrix24:
  • Współpraca (czaty, komunikaty strumieniowe, sondaże, integracja telefoniczna, rozmowy głosowe i wideo)
  • CRM (leady, kontakty, deale, faktury, formularze internetowe, raporty sprzedaży, automatyzacja sprzedaży, integracja otwartych kanałów, rozpoznawanie twarzy, widget strony internetowej)
  • Zarządzanie projektami (zadania, podzadania, Gantt, kanban, zależności, powtarzanie zadań i śledzenie czasu trwania zadań)
  • Zarządzanie dokumentami (współdzielenie plików, synchronizacja z komputerem lokalnym, integracja, przepływy pracy dla biblioteki dokumentów)
  • Zarządzanie czasem (automatyczne obliczanie czasu pracy i tworzenie podsumowań, raporty z pracy, współdzielone kalendarze)
  • HR (katalog pracowników, struktura firmy, wykres nieobecności, workflow wniosków urlopowych, ogłoszenia i odznaki uznania)
Bitrix24 jest dostępny w wersji chmurowej i autonomicznej (hostowanej lokalnie). Więcej na temat różnic pomiędzy wersjami hostowanymi w chmurze można przeczytać tutaj

Dla każdego użytkownika Bitrix24 jest również dostępna za darmo aplikacja mobilna dla systemu iOS i Android.
Ile to kosztuje? Bitrix24 oferuje zbiór różnych planów, począwszy od planu darmowego w chmurze. Sprawdź dostępne ceny i plany.
Oferujemy również webinar z wprowadzenie do systemu Bitrix24:
   

Aby zaplanować demonstrację lub poprosić o personalizację rozwiązania, prosimy o kontakt z jednym z naszych partnerów.

Jeśli masz e-mail z prośbą o dołączenie do konta Bitrix24, oznacza to, że jeden z Twoich współpracowników zarejestrował konto w Bitrix24 i zaprasza do dołączenia.

To pomogło Dzięki :) To nie pomogło Przykro nam :( Komentarz
Czy możesz nam powiedzieć, dlaczego:
Nie tego szukam
To zbyt skomplikowane