top_pl
Logowanie

Bitrix24Care

Porównanie wersji Bitrix24 On-Premise

Wersje Bitrix24 On-Premise są idealne dla organizacji zatrudniających od 50 do 50 000 pracowników.

Istnieją trzy wersje Bitrix24 On-Premise: Bitrix24.CRM, Business i Enterprise.

Możesz porównać wersje Bitrix24 On-Premise na stronie Bitrix24 On-Premise: Edycje i ceny.


Wersja Bitrix24.CRM

W odróżnieniu do wersji chmurowej wersja Bitrix24 On-Premise jest w pełni konfigurowalna (możesz zmienić we frontendzie logo, schemat kolorów, układ, strukturę menu, zawartość strony, dodać lub usunąć gadżety, zmodyfikować menu CRM i pola itp.). Wersja On-Premise może być zainstalowana na wybranym serwerze WWW lub wdrożona w sieci lokalnej (nawet bez dostępu do Internetu lub z ograniczonym dostępem do niego).

Wersja On-Premise ma więcej narzędzi i modułów niż wersja chmurowa.

Wersja Bitrix24 On-Premise jest sprzedawana jako licencja dożywotnia (opłata jednorazowa). Każdy komercyjny klucz licencyjny wersji On-Premise ma bezpłatną roczną subskrypcję wsparcia technicznego i aktualizacji produktów.

Wersja On-Premise systemu Bitrix24.CRM może być wykorzystywana maksymalnie przez 12 użytkowników.

Więcej informacji o korzyściach wersji Bitrix24.CRM On-Premise znajdziesz na stronie Bitrix24 On-Premise: Edycje i ceny.

Dożywotnia licencja na wersję On-Premise systemu Bitrix24.CRM kosztuje 1490 USD.Wersja Business

Wersja Biznes Bitrix24 On-Premise zawiera wszystkie funkcje wersji Bitrix24.CRM, a dodatkowo otrzymujesz następujące opcje:

  • Więcej użytkowników - do Bitrix24 On-Premise można dodać 50-500 użytkowników w porównaniu do 12 użytkowników w wersji Bitrix24.CRM.
  • Użytkownicy zewnętrzni - dostęp do Extranetu zapewnia bezpieczną, oddzielną przestrzeń, w której grupy robocze mogą być współdzielone z użytkownikami zewnętrznymi, takimi jak klienci, partnerzy, freelancerzy i inni dostawcy usług. Wszystkie te funkcje są dostępne w grupach Extranet, ale osoby trzecie mogą zobaczyć tylko grupy robocze, do których należą, oraz różnych użytkowników tych grup.
  • e-Learning - funkcja e-Learning umożliwia tworzenie kursów szkoleniowych online, przeprowadzanie testów i certyfikowanie użytkowników. Możesz utworzyć nieograniczoną liczbę szkoleń i testów online dla swoich pracowników lub osób zaproszonych w ekstranecie. Wszystkie wyniki osiągnięte przez pracownika/uczestnika są rejestrowane i mogą być śledzone w dzienniku.
  • Helpdesk - Bitrix24 oferuje profesjonalną usługę pomocy technicznej, która pozwala ci organizować usługi pomocy technicznej i tworzyć przejrzysty oraz wydajny system dla zgłoszeń serwisowych. Zgłoszenia do wsparcia można utworzyć, wypełniając specjalny formularz w intranecie lub za pośrednictwem poczty e-mail lub korzystając ze skrzynki pocztowej skonfigurowanej do obsługi tworzenia zgłoszeń do pomocy technicznej.
  • Active Directory, SSO, MS Exchange, Sharepoint Sync - Bitrix24 dokładnie integruje się z zadaniami, kontaktami i kalendarzami MS Outlook (dwukierunkowa integracja wykorzystuje listy SharePoint oparte na SOAP). Łącznik MS Exchange Server 2007/2010 służy do synchronizacji kalendarzy, zadań i kontaktów w intranecie z MS Exchange Server. Poza tym dzięki obsłudze formatów CalDAV i CardDAV Bitrix24 integruje się z produktami Google i Apple. Nasz produkt obsługuje również integrację Active Directory/LDAP, która zapewnia portalowi scentralizowaną metodę zarządzania danymi.

Licencja dożywotnia na Bitrix24 On-Premise Biznes kosztuje od 2 990 do 14 990 USD (w zależności od liczby użytkowników).

Więcej informacji o korzyściach wersji Bitrix24 On-Premise Business znajdziesz na stronie Bitrix24 On-Premise: Edycje i ceny.Wersja Enterprise

Wersja Enterprise Bitrix24 On-Premise zawiera wszystkie funkcje wersji Bitrix24 On-Premise Business, a dodatkowo otrzymujesz następujące opcje:

  • Więcej użytkowników - do Bitrix24 On-Premise można dodać od 1000 do nieograniczonej liczby użytkowników w porównaniu do 50-500 użytkowników w wersji Bitrix24 On-Premise Business.
  • Wiele działów - ta niezwykle przydatna funkcja pozwala na rozdzielenie wersji portali intranetowych dla każdego działu lub oddziału. Ta funkcjonalność została specjalnie zaprojektowana dla firm z wieloma biurami i oddziałami, które potrzebują większej autonomii. Zasadniczo każda gałąź może mieć swój własny intranet, który ma oddzielną strukturę i budowę. Pracownicy mogą uzyskać dostęp do intranetu swojej firmy, intranetu swojego działu oraz, w zależności od ustawień, intranetów innych oddziałów.
  • Klaster sieci - zapewnia elastyczne rozwiązanie ze skalowalnością konkretnych zasobów (bazy danych lub serwera WWW), które wymagają rozszerzenia, dodając po prostu nowe maszyny do klastra w czasie rzeczywistym. Więcej informacji o tej funkcji znajdziesz na naszym Blogu.

Licencja dożywotnia na Bitrix24 On-Premise Enterprise kosztuje od 24 990 do 59 990 USD (w zależności od liczby użytkowników).

Więcej informacji o korzyściach wersji Bitrix24 On-Premise Enterprise znajdziesz na stronie Bitrix24 On-Premise: Edycje i ceny.

To pomogło Dzięki :) To nie pomogło Przykro nam :( Komentarz
Czy możesz nam powiedzieć, dlaczego:
Nie tego szukam
To zbyt skomplikowane