top_pl
Logowanie

Bitrix24Care

Zakup za pośrednictwem lokalnego sprzedawcy

Subskrypcję płatną można wykupić na swoim koncie Bitrix24, jednak dobrym pomysłem jest rozważenie złożenia zamówienia za pośrednictwem lokalnego sprzedawcy Bitrix. Koszty subskrypcji będą takie same, jednak w razie złożenia zamówienia za pośrednictwem partnera Bitrix większość naszych sprzedawców zapewnia bezpłatnie dodatkowe usługi (konsultacje dotyczące produktów, wsparcie posprzedażowe, szkolenia itd.).

Ponadto, jeśli nabywca znajduje się w jednym z krajów, w których Bitrix Inc. nie można sprzedawać bezpośrednio, również zalecamy skorzystanie z usług oferowanych przez naszych Złotych lub Srebrnych partnerów (partnera Bitrix z dowolnej lokalizacji można wybrać tutaj).

Usługi partnerów Bitrix obejmują zazwyczaj obsługę przedsprzedażną i posprzedażną obu wersji produktu (Cloud i On-Premise), odsprzedaż płatnych kluczy licencyjnych wersji Bitrix24 On-Premise i subskrypcji Cloud na 3, 6, 12 lub 24 miesiące. Nasi partnerzy akceptują, płatności przez PayPal, kartą kredytową online i przelewem. W przypadku zakupu za pośrednictwem partnera Bitrix kupon aktywacyjny subskrypcji (lub klucz licencyjny) jest dostarczany pocztą elektroniczną po potwierdzeniu płatności.

To pomogło Dzięki :) To nie pomogło Przykro nam :( Komentarz
Czy możesz nam powiedzieć, dlaczego:
Nie tego szukam
To zbyt skomplikowane