top_pl
Logowanie
Twój Bitrix24
Autoryzuj się aby wejść
do swojego Bitrix24.
Logowanie

Bitrix24Care

Tworzenie zadań z wiadomości e-mail w Bitrix24

Osoby, które nie są zarejestrowane w Bitrix24 mogą dodawać zadania i posty w Bitrix24 za pomocą wiadomości e-mail.

Utwórz zadanie z wiadomości e-mail

Otwórz stronę swojego profilu> kliknij przycisk Zabezpieczenia.

Klilnij Adresy przekazywania i skopiuj adres podany w polu Aby tworzyć zadania.

Możesz udostępnić ten adres e-mail swoim współpracownikom, partnerom lub klientom, aby dodawali oni zadania na twój Bitrix24. Aby dodać zadanie trzeba wysłać wiadomość na skopiowany adres e-mail, podając nazwę zadania jako temat wiadomości, a opis zadania jako tekst wiadomości.

Możesz również dołączyć pliki do wiadomości, które zostaną dodane do zadania jako załączniki. Załączniki nie powinny przekraczać 25 Mb.

Z wiadomości e-mail zostanie utworzone zadanie. Osobą utworzywszą zadanie i Osobą odpowiedzialną będzie ta, do której wysłano wiadomość e-mail.

Tworzenie postów w Aktualnościach przez e-mail

Klilnij Adresy przekazywania i skopiuj adres podany w polu Aby tworzyć posty w Aktualnościach.

Wyślij maila na skopiowany adres, podając nazwę postu jako temat wiadomości, a treść postu jako tekst wiadomości.

Udostępnij ten adres e-mail swoim współpracownikom, partnerom lub klientom, aby dodawali przez e-mail nowe posty do Aktualności.

Możesz również dołączyć pliki do postu, które zostaną dodane do zadania jako załączniki. Załączniki nie powinny przekraczać 25 Mb.

Z wiadomości e-mail zostanie utworzony post w Aktualnościach. Autorem i odbiorcą będzie ten, na który adres wysłano wiadomość.

Uwaga! Aby wysyłać wiadomości e-mail do Aktualności w produktach Bitrix24 On-Premise (oraz w planie taryfowym Professional z usługą domenową Bitrix24 Cloud Service), portal musi być dostępny z Internetu, a dla domeny portalu należy podać MX record serwera poczty Bitrix24: mail-001.bitrix24.com - w tym celu skontaktuj się z administratorem domeny. W przypadku pozostałych planów taryfowych Bitrix24 Cloud nie trzeba wprowadzać żadnych ustawień.
To pomogło Dzięki :) To nie pomogło Przykro nam :( Komentarz
Czy możesz nam powiedzieć, dlaczego:
Nie tego szukam
To zbyt skomplikowane