top_pl
Logowanie

Bitrix24Care

Dziennik dostępu

Strona dziennika wydarzeń pozwala administratorom Bitrix24 zobaczyć logi pracowników wraz ze szczegółami - data, czas oraz IP. Filtr  znajdujący się nad listą pozwala wyszukiwać dzienniki według 2 głównych parametrów - nazwy pracownika lub daty logowania.

Dlaczego ta funkcja jest istotna? Po pierwsze, jeśli nie masz  włączonego zastrzeżenia IP, możesz sprawdzić, czy twoi pracownicy uzyskują dostęp do Bitrix24 z biura czy innych miejsc. Czas logowania jest również ważny, ponieważ pozwala on zidentyfikować podejrzaną aktywność lub pracowników, którzy się ciągle spóźniają. Wreszcie dziennik dostępu jest niezbędny do rozwiązywania konfliktów, jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy prawne. 

Dziennik wydarzeń dostępny jest wyłącznie dla subskrybentów planów Bitrix24 Standard i Professional.

Zastrzeżenia IP

Możesz zezwolić na dostęp do swojego konta Bitrix24 tylko z określonych adresów IP lub ich zakresów. Zastrzeżenia IP możesz skonfigurować na stronie Ustawienia  konta. Wybierz użytkowników i dodaj adresy IP. Przykład: 192.168.0.7; 192.168.0.1-192.168.0.100

Ważne: ta opcja nie jest stosowana dla użytkowników z uprawnieniami administracyjnymi: mogą oni uzyskać dostęp do Bitrix24 z dowolnej lokalizacji. Odgraniczanie dostępu wg adresu IP jest dostępne wyłącznie dla subskrybentów planów Bitrix24 Standard i Professional.
To pomogło Dzięki :) To nie pomogło Przykro nam :( Komentarz
Czy możesz nam powiedzieć, dlaczego:
Nie tego szukam
To zbyt skomplikowane