top_pl

Bitrix24Care

Zacznij za darmo

Zwolnij użytkownika

Jeśli zwolnisz użytkownika, nie będzie on mógł zalogować się na Twoje konto Bitrix24, a dane Twojej firmy będą bezpieczne.

Po zwolnieniu pracownik nie jest całkowicie usuwany z Twojego Bitrix24, ale znajduje się na osobnej liście Zwolnionych osób. Możesz przekazać zadania, sprawy w CRM lub pliki z dysku zwolnionego użytkownika innym pracownikom.

Jak zwolnić pracownika?

Tylko administratorzy mogą zwalniać pracowników.

Otwórz stronę profilu pracownika> kliknij Działania> Zwolnij.

Możesz również zwolnić pracowników, klikając przycisk hamburgera obok nazwy pracownika w sekcji Pracownicy> zakładka Pracownicy.

Po zwolnieniu użytkownika możesz przekazać jego zadania, pliki, wydarzenia w kalendarzu lub elementy CRM innemu pracownikowi. Jak to zrobić:

  • Pliki: otwórz Mój dysk zwolnionego użytkownika, przenieś wszystkie pliki i foldery do folderu ogólnego i udostępnij go innym użytkownikom.
  • Zadania: otwórz listę zadań, wybierz zadania i zastosuj do nich działanie grupowe: na przykład przekaż zadania zwolnionego użytkownika innemu pracownikowi.
  • Kalendarz: możesz dodać kalendarz zwolnionego użytkownika do ulubionych.
  • CRM: otwórz listę elementów CRM (np. leadów), przefiltruj wszystkie leady przez odpowiedzialnego użytkownika = zwolnionego użytkownika, zaznacz wszystkie elementy i zastosuj działanie grupowę - Wyznacz osobę odpowiedzialną.
  • Uwaga: upewnij się, że masz odpowiedni poziom dostępu do CRM, aby wyświetlać elementy CRM zwolnionego użytkownika.

Jak zatrudnić zwolnionego pracownika?

Aby ponownie zatrudnić zwolnionych pracowników, użyj filtra Zwolnione osoby w sekcji Pracownicy. Następnie wybierz pracownika> kliknij przycisk hamburgera> Zatrudnij.

Użytkownik zostanie przywrócony i będzie mógł pracować na Twoim Bitrix24 ze swoim poprzednim loginem i hasłem.

Uwaga: jeśli w filtrze nie ma opcji Zwolnione osoby, musisz włączyć opcję Pokaż zwolnionych pracowników w ustawieniach Bitrix24.

To pomogło
Dzięki :)
Opcjonalnie:
Zostaw opinię o artykule
To nie pomogło
Przykro nam :(
Czy możesz nam powiedzieć, dlaczego:
Zostaw opinię o artykule
Nadal mam pytania