top_pl
Logowanie

Bitrix24Care

Przełącz Bitrix24 na swoją domenę

Możesz użyć własnej nazwy domeny dla swojego Bitrix24. Na przykład użyj adresu my.intranet.pl lub mycompany.pl zamiast intranet.bitrix24.pl. Dostępne jest również przełączanie wsteczne.

Uwaga!
 1. Taka możliwość jest dostępna tylko dla subskrybentów planu Professional. Nie możesz używać własnej nazwy domeny w trybie demonstracyjnym.
 2. Nie musisz już kupować i odnawiać certyfikatu SSL dla swojej domeny. Certyfikat jest wydawany bezpłatnie i automatycznie odnawiany.
 3. Po zmianie domeny przestaną działać następujące usługi:
  • Kanały otwarte - po zmianie domeny musisz je ponownie podłączyć.
  • Wszystkie widżety w witrynach (czat online, formularze CRM itp.) - musisz ponownie zainstalować widżety, jeśli były gdzieś zainstalowane.

Przełącz Bitrix24 na swoją domenę

Aby zmienić nazwę domeny, musisz wykonać następujące czynności:

 • Skontaktować się z pomocą techniczną Bitrix24. Może to zrobić tylko administrator Bitrix24.
 • Podać dokładną nazwę własnej domeny, do której chcesz przejść.
 • Po podaniu wszystkich danych, Wsparcie przekaże Ci 4 rekordy typu NS, które musisz wprowadzić w edytorze DNS Twojej strefy domeny.
 • Udostępniamy tylko rekordy typu NS. Nie udostępniamy rekordów A-, CNAME- ani innych. Jeśli nie możesz samodzielnie wprowadzić tych rekordów, musisz skontaktować się ze wsparciem firmy hostingowej. Jeśli firma hostingowa nie pozwala na wprowadzanie rekordów NS, musisz zmienić dostawcę usług hostingowych.

Powrót do poprzedniej nazwy domeny

Jeśli planujesz obniżyć plan taryfowy lub wrócić do poprzedniej nazwy domeny Bitrix24, na przykład z mycompany.pl do intranet.bitrix24.pl, po prostu skontaktuj się ze Wsparciem Bitrix24.

Specjalista Wsparcia przełączy Twój Bitrix24 na poprzedni adres.

Aktualny adres możesz sprawdzić w Bitrix24.Network.


To pomogło Dzięki :) To nie pomogło Przykro nam :( Komentarz
Czy możesz nam powiedzieć, dlaczego:
Nie tego szukam
To zbyt skomplikowane