Bitrix24Care

Przełącz Bitrix24 na własną domenę

W Bitrix24 możesz użyć własnej nazwy domeny. Na przykład użyj adresu my.intranet.pl lub mycompany.pl zamiast intranet.bitrix24.pl. Dostępne jest również przełączanie wsteczne.

Uwaga:
 1. Możesz użyć własnej nazwy domeny, jeśli subskrybujesz plan Professional i Enterprise. Nie możesz używać własnej nazwy domeny w trybie demonstracyjnym.
 2. Jeśli masz plan zarchiwizowany, to aby zmienić domenę Bitrix24, musisz najpierw przełączyć się na aktualny plan taryfowy.
 3. Należy pamiętać, że po zmianie domeny, rzeczywista strefa przechowywania danych nie ulega zmianie. Po zmianie domeny będą obowiązywały cechy poprzedniej strefy. Szybkość dostępu, przepisy dotyczące danych osobowych i lokalizacje serwerów w niektórych krajach są ściśle regulowane. Każda strefa ma własne narzędzia Bitrix24, dostępne metody płatności, walutę płatności, wsparcie partnerskie itd.
 4. Nie musisz kupować i odnawiać certyfikatu SSL dla swojej domeny. Certyfikat jest teraz wydawany bezpłatnie i automatycznie odnawiany.
 5. Po zmianie domeny przestaną działać następujące usługi:
  • Kanały otwarte - po zmianie domeny musisz je ponownie podłączyć.
  • Wszystkie widżety w witrynach (czat online, formularze CRM itp.) - musisz ponownie zainstalować wszystkie widżety.
  • Webhooki aplikacji - musisz utworzyć je ponownie.

Przełącz Bitrix24 na swoją domenę

Aby zmienić nazwę domeny, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Wprowadź 4 rekordy typu IN NS w edytorze DNS strefy domeny. Jeśli istnieją inne rekordy dla podłączenia domeny, musisz je usunąć.
 2. ns-1277.awsdns-31.org.

  ns-310.awsdns-38.com.

  ns-581.awsdns-08.net.

  ns-1613.awsdns-09.co.uk.

  Udostępniamy tylko rekordy typu NS. Nie udostępniamy rekordów A-, CNAME- ani innych. Jeśli nie możesz samodzielnie wprowadzić tych rekordów, musisz skontaktować się ze wsparciem firmy hostingowej. Jeśli firma hostingowa nie pozwala na wprowadzanie rekordów NS, musisz zmienić dostawcę usług hostingowych.

  Jeśli dodajesz rekordy NS dla domeny głównej, na przykład test.tld (domena drugiego poziomu), nie będziesz mógł dokonać innych zmian w swojej domenie i subdomenach, ponieważ przenosisz całą swoją domenę i jej subdomeny do zarządzania przez Bitrix24. W takim przypadku domena będzie używana tylko dla portalu Bitrix24.

  Jeśli dodajesz rekordy NS tylko dla subdomeny, na przykład crm.test.tld (domena trzeciego poziomu), to Bitrix24 będzie zarządzał tylko tą subdomeną, bez wpływu na główną domenę drugiego poziomu (test.tld) ​​i jej inne subdomeny (sklep.test.tld itp.). W takim przypadku będziesz mógł wykorzystać domenę główną i jej subdomeny do innych swoich projektów.

  W przeciwieństwie do domen drugiego poziomu edytowanie rekordów NS dla subdomen poziomu trzeciego i niższych nie jest obsługiwane przez wszystkich rejestratorów domen lub hostów. Na przykład usługi, w których ta funkcja jest dostępna: Namecheap, Godaddy, Cloudflare, internet.bs.
 3. Skontaktuj się ze Wsparciem Bitrix24. Może to zrobić tylko administrator Bitrix24.
 4. Podaj dokładną nazwę własnej domeny. Prześlij potwierdzenie zmian wprowadzonych w rekordach NS dla podłączenia domeny – może to być po prostu zrzut ekranu edytora DNS strefy Twojej domeny.

Gdzie mogę sprawdzić nazwę domeny?

Aby zobaczyć nazwę domeny, przejdź do Bitrix24.Network - kliknij swoje zdjęcie profilowe> wybierz Moja strona Bitrix24.Network.

Polecane artykuły:
Czy te informacje były pomocne?
Pomoc specjalisty ds. integracji
To nie jest to, czego szukam
Skomplikowany i niezrozumiały tekst
Informacje są nieaktualne
Artykuł jest za krótki. Potrzebuję więcej informacji
Nie podoba mi się sposób działania tego narzędzia
Przejdź do Bitrix24
Nie masz konta? Utwórz za darmo
Powiązane artykuły
Pierwsze uruchomienie: zmień nazwę Bitrix24 Powrót do poprzedniej domeny Bitrix24