top_pl
Logowanie

Bitrix24Care

Przenieś elementy CRM zwolnionego pracownika

Jeśli masz zwolnionych pracowników na portalu, musisz wyznaczyć nowych osób odpowiedzialnych za elementy CRM zwolnionych pracowników.

Zalecamy zmianę osoby odpowiedzialnej przed zwolnieniem pracownika. Czytaj więcej w artykule: Jak zmienić odpowiedzialnego za element CRM. Jeśli już zwolniłeś pracownika, nie będziesz w stanie znaleźć go za pomocą filtra. Jednak nadal możesz zmienić osobę odpowiedzialną w inny sposób.

Można to zrobić na dwa sposoby:

1. Tymczasowo zatrudnij pracownika

To najłatwiejszy sposób. W Bitrix24 nie możesz całkowicie usunąć pracownika. Dzięki temu w każdej chwili możesz go z powrotem zatrudnić. Zwolniony pracownik nie otrzyma żadnych powiadomień o ponownym zatrudnieniu, więc ryzyko związane z bezpieczeństwem Twoich danych jest minimalne. Pamiętaj, aby zwolnić tego użytkownika ponownie, gdy zmienisz osobę odpowiedzialną za elementy CRM.

Aby ponownie zatrudnić zwolnionego pracownika, przejdź do sekcji Pracownicy> kliknij kartę Pracownicy> kliknij pasek wyszukiwania> zastosuj filtr Osoby zwolnione> kliknij przycisk Wyszukaj.

Kliknij przycisk hamburgera> Zatrudnij.

Następnie przejdź do sekcji CRM i zmień osobę odpowiedzialną.

2. Znajdź potrzebne elementy CRM za pomocą paska wyszukiwania

Nie możesz wybrać zwolnionego pracownika w filtrze, jednak możesz wpisać jego imię lub nazwisko w pasku wyszukiwania i zobaczyć elementy, które dotyczą zwolnionego pracownika.

Aby to zrobić, przejdź do widoku listy potrzebnych elementów CRM.

Wyczyść filtr i wprowadź imię i nazwisko zwolnionego pracownika. Zobaczysz elementy CRM, za które jest odpowiedzialny.


To pomogło Dzięki :) To nie pomogło Przykro nam :( Komentarz
Czy możesz nam powiedzieć, dlaczego:
Nie tego szukam
To zbyt skomplikowane