Bitrix24Care

Tryb testowania reguł automatyzacji

Każda firma prędzej czy później zaczyna automatyzować swoje procesy, np. ustawiać zadania, przypomnienia, zmieniać informacje w CRM. Im bardziej złożona automatyzacja, tym więcej czasu trzeba poświęcić na testowanie i modelowanie różnych procesów.

Przygotowaliśmy narzędzie Tryb testowania reguł automatyzacji, które pozwala sprawdzić jak będą działać wyzwalacze i reguły ustawione w dealu testowym. Narzędzie pokaże również błędy i zarejestruje wszystkie działania w dzienniku testowym.

To narzędzie jest dostępne w planach taryfowych, w których dostępne są reguły automatyzacji. Aby uruchomić tryb testowania reguł automatyzacji, potrzebujesz uprawnień dostępu do edytowania reguł automatyzacji.

To narzędzie jest również przydatne, jeśli dopiero zaczynasz pracować z regułami automatyzacji. Na przykład nie jesteś pewien, czy poprawnie określiłeś warunki lub chcesz się dowiedzieć, dlaczego reguła nie działa.

W trybie testowania reguł automatyzacji otworzy się deal testowy, w którym musisz wypełnić wymagane pola.

Po przetestowaniu zobaczysz status reguł, monitorowane pola oraz dziennik ze szczegółowymi informacjami.


Czy te informacje były pomocne?
Pomoc specjalisty ds. integracji
To nie jest to, czego szukam
Skomplikowany i niezrozumiały tekst
Informacje są nieaktualne
Artykuł jest za krótki. Potrzebuję więcej informacji
Nie podoba mi się sposób działania tego narzędzia
Przejdź do Bitrix24
Nie masz konta? Utwórz za darmo
Powiązane artykuły
Jak uruchomić testowanie reguł automatyzacji Co oznaczają statusy reguł automatyzacji i wpisy w dzienniku Jak uruchomić testowanie reguł automatyzacji na istniejącym deale Zmiany w trybie testowania reguł automatyzacji