top_pl
Logowanie

Bitrix24Care

Integracja z Office 365, Google Docs, MS Office Online

Praca z dokumentami w Bitrix24 może być wykonywana w różnych scenariuszach.

Domyślne ustawienia podglądu pliku: w Ustawieniach konta Bitrix24 domyślnie używane są programy Office 365 lub Google Viewer. Po wybraniu metody edytowania dokumentów wszystkie pliki będą zawsze otwierane przez wybraną przeglądarkę.

Otwórz pliki w aplikacji zainstalowanej lokalnie lub w chmurze.

Aby skonfigurować ustawienia pracy z dokumentami, kliknij aplikację Bitrix24.Drive > przycisk koła zębatego> Ustawienia dla pracy z dokumentami.

Wybierz, jak chcesz pracować z dokumentami:

Uwaga: aby wybrać optymalną metodę edycji i otwierania dokumentów na komputerze, musisz zainstalować aplikację komputerową i włączyć synchronizację aplikacji Bitrix24.Drive.

Kliknij plik w Bitrix24. Plik zostanie automatycznie otwarty w lokalnej aplikacji zainstalowanej na komputerze. Pamiętaj, że pliki otwarte w ten sposób nie zostaną zapisane na komputerze. Aby je zapisać, kliknij:

  • Zapisz na dysk Bitrix24.Drive (jeśli włączona jest synchronizacja Bitrix24.Drive, pliki zostaną automatycznie zsynchronizowane z folderem Bitrix24 na komputerze)
  • lub Pobierz.

Edycja dokumentów online za pomocą Office 365, Google Docs, Office Online lub lokalnie: za każdym razem, gdy otwierasz plik, na dolnym panelu możesz znaleźć opcje edycji:

Musisz zalogować się do wybranego edytora online tylko raz; system zapamięta Twój wybór.


To pomogło Dzięki :) To nie pomogło Przykro nam :( Komentarz
Czy możesz nam powiedzieć, dlaczego:
Nie tego szukam
To zbyt skomplikowane