top_pl
Logowanie

Bitrix24Care

Twórz i edytuj pliki w Bitrix24

Możesz tworzyć dokumenty (.docx), arkusze kalkulacyjne (.xlsx) i prezentacje (.pptx) w aplikacjach zainstalowanych na Twoim komputerze lub korzystając z usług MS Office Online lub Office365 na swoim dysku Bitrix24.Drive.

Możesz wybrać preferowany sposób pracy z plikami w sekcji Bitrix24.Drive> kliknij przycisk koła zębatego> Ustawienia dla pracy z dokumentami:

Tutaj możesz wybrać jedną z dwóch opcji: Lokalnie (przy użyciu aplikacji zainstalowanych na komputerze) lub W chmurze (przy użyciu usług online).

Utwórz pliki

Możesz tworzyć pliki w sekcji Bitrix24.Drive:

Lub możesz utworzyć plik podczas wysyłania wiadomości do Tablicy Aktywności:

  • Jeśli zdecydujesz pracować z plikami lokalnie, zostanie uruchomiona odpowiednia aplikacja i zostanie utworzony nowy plik. Ten plik będzie miał domyślną nazwę, ale możesz zmienić nazwę pliku w menu działań w sekcji Bitrix24.Drive lub klikając przycisk ołówka na liście załączników na Tablicy Aktywności.
  • Jeśli zdecydujesz pracować z plikami w chmurze, uruchomiona zostanie odpowiednia usługa online (Dokumenty Google, MS Office Online lub Office365). Podczas pierwszego uruchomienia usługi online musisz wprowadzić odpowiedni login i hasło do konta. Po zakończeniu pracy z plikiem Bitrix24 zaoferuje Ci zapisać plik. Podczas zapisywania pliku możesz podać jego nazwę.

Przeglądaj i edytuj pliki

Kliknij nazwę pliku, aby wyświetlić ten plik. Następnie możesz go edytować za pomocą wybranej usługi.


To pomogło Dzięki :) To nie pomogło Przykro nam :( Komentarz
Czy możesz nam powiedzieć, dlaczego:
Nie tego szukam
To zbyt skomplikowane