Bitrix24Care

Możliwości nowych faktur

Nowe faktury oparte są na inteligentnych skryptach. Oznacza to, że masz więcej możliwości dostosowywania i automatyzacji.

Czytaj więcej:


Formularz faktury

Teraz formularz jest podobny do formularzy deali i innych elementów CRM. Zawiera oś czasu, reguły automatyzacji, workflow oraz możliwość odbierania płatności.

Czytaj więcej: Formularze elementów CRM.

Automatyzacja

W fakturach pojawiły się reguły automatyzacji, wyzwalacze i workflow. Możesz zautomatyzować przenoszenie faktur między etapami, generowanie i wysyłanie dokumentów do klientów.

Czytaj więcej: Reguły automatyzacji i wyzwalacze CRM.


Praca z produktami

Teraz faktury obsługują pracę z właściwościami produktów i ofertami handlowymi. Nowy produkt można utworzyć bezpośrednio w formularzu faktury.

Czytaj więcej:


Praca z dokumentami

Nowe faktury obsługują pracę tylko z dokumentami. Wszystkie szablony z innych elementów będą działać, ale w tym celu muszą być połączone z fakturami.

Czytaj więcej: Szablony dokumentów.

Jak powiązać szablony z fakturami

Przejdź do ustawień szablonu dokumentu, w polu Powiąż z sekcjami CRM wybierz Faktura. Zapisz zmiany. Następnie w sekcji Dokumenty pojawią się szablony dokumentów.


Systemy płatności

Teraz wszystkie systemy płatności, które są podłączone w Centrum Sprzedaży, działają w fakturach. Płatność może być akceptowana w taki sam sposób jak w dealach.

Czytaj więcej: CRM.Płatności i dostawa.


To pomogło
Dzięki :)
Opcjonalnie:
Zostaw opinię o artykule
To nie pomogło
Przykro nam :(
Czy możesz nam powiedzieć, dlaczego:
Zostaw opinię o artykule
Pomoc specjalisty ds. wdrożenia