Bitrix24Care

Dodaj zewnętrznych użytkowników do postu w Aktualnościach

Utwórz post w Aktualnościach i dodaj adresy e-mail odbiorców

W Bitrix24 możesz dodawać zewnętrznych użytkowników do dyskusji w Aktualnościach. Aby to zrobić wpisz ich adresy e-mail w polu Do adresatów. Funkcja ta jest całkowicie bezpłatna i dostępna we wszystkich planach Bitrix24:

Dodaj imię i nazwisko osoby, aby wszyscy współpracownicy wiedzieli, kto bierze udział w dyskusji:

Wszyscy użytkownicy Bitrix24 biorący udział w dyskusji będą regularnie otrzymywać powiadomienia w swoim portalu, natomiast użytkownicy zewnętrzni zaproszeni pocztą elektroniczną będą otrzymywać powiadomienia w postaci wiadomości e-mail. Treść postu będzie wyświetlana w tekście wiadomości e-mail.

Odbiorcy zewnętrzni zobaczą pełną treść postu w Aktualnościach — autora postu, tekst, odbiorców, linki oraz załączniki. Gdy użytkownicy poczty elektronicznej klikną opcję „Dodaj komentarz”, zostaną oni przeniesieni do specjalnej bezpiecznej strony internetowej, która przypomina post w Aktualnościach Bitrix24, a nie na konto Bitrix24 — odbywa się to w ten sposób ze względów bezpieczeństwa. Tutaj twoi klienci, partnerzy i inni użytkownicy zewnętrzni mogą dodawać swoje komentarze do dyskusji, wysyłać linki, udostępniać pliki itd. Będziesz je widzieć na swoim koncie Bitrix24.

Komentarz zewnętrznego użytkownika trafi do Aktualności Bitrix24 jako zwykły komentarz:

Udostępniony link postu w Aktualnościach jest zabezpieczony i nie jest indeksowany przez roboty wyszukiwarek. Strona internetowa ta wygaśnie automatycznie za 7 dni lub wcześniej, w zależności od opcji wybranej przez administratora konta Bitrix24.

Dodawanie nowych odbiorców do dyskusji

Możesz dodawać nowych użytkowników zewnętrznych do postu na dowolnym poziomie dyskusji.

Użytkownik otrzyma wiadomość e-mail z twoim komentarzem i będzie mógł uzyskać dostęp do pełnej historii postu na nowej stronie internetowej.


Czy te informacje były pomocne?
Pomoc specjalisty ds. integracji
To nie jest to, czego szukam
Skomplikowany i niezrozumiały tekst
Informacje są nieaktualne
Artykuł jest za krótki. Potrzebuję więcej informacji
Nie podoba mi się sposób działania tego narzędzia
Przejdź do Bitrix24
Nie masz konta? Utwórz za darmo