top_pl
Logowanie

Bitrix24Care

Alert "Wchodzisz na stronę wprowadzającą w błąd"

W niektórych przeglądarkach, na przykład w Google Chrome, podczas otwierania witryny utworzonej w Bitrix24 możesz otrzymać następujący alert:

Co to znaczy?

Kod źródłowy witryn Bitrix24 jest bezpieczny i nie zawiera żadnego złośliwego oprogramowania.

Jednak Google Chrome ma własny mechanizm kontroli bezpieczeństwa. Sprawdzenie odbywa się automatycznie, więc blokowanie może być wykonane z niewłaściwych powodów.

Może się zdarzyć, że Twój Bitrix24 zostanie również zablokowany z powodu zablokowania strony internetowej utworzonej w konstruktorze Bitrix24. Jeśli Twój Bitrix24 i Twoja witryna są hostowane w subdomenach wspólnej domeny, a witryna jest zablokowana z jakiegokolwiek powodu, Google zablokuje również całą domenę zgodnie z jej zasadami.

Nie zalecamy używania wspólnej domeny do hostowania konta Bitrix24 i witryn internetowych w Twoich subdomenach.

Co robić?

Jeśli jesteś pewien, że nie dodałeś żadnego złośliwego oprogramowania do swojej witryny i używasz tylko standardowych szablonów witryn Bitrix24, wykonaj następujące kroki:

  1. Sprawdź swoją witrynę na stronie Bezpieczne przeglądanie – stan witryn.
  2. Potwierdź własność witryny w Google Search Console.
  3. Następnie przeczytaj uwagi dotyczące Twojej witryny internetowej w sekcjach Ręczne działania i Kwestie bezpieczeństwa.
  4. Po naprawienu zidentyfikowanych problemów w każdym raporcie bezpieczeństwa Search Console pojawi się link Request a review, za pomocą którego możesz przesłać prośbę o ponowne sprawdzenie witryny.
  5. Jeśli Twoja witryna jest zablokowana z powodu phishingu, możesz również Zgłosić nieprawidłowe ostrzeżenie o wyłudzaniu danych (phishingu).

Jeśli Google stwierdzi, że Twoja witryna nie stanowi zagrożenia, alerty zostaną usunięte z przeglądarek i wyników wyszukiwania w ciągu 72 godzin.

Zawsze możesz skontaktować się z naszymi partnerami. Pomogą Ci z ustawieniami witryn i Bitrix24.

To pomogło Dzięki :) To nie pomogło Przykro nam :( Komentarz
Czy możesz nam powiedzieć, dlaczego:
Nie tego szukam
To zbyt skomplikowane