top_pl
Logowanie

Bitrix24Care

Warunki użytkowania Bitrix24.Sites

Bitrix24.Sites to narzędzie, które pomaga szybko i łatwo tworzyć witryny i strony docelowe. Jednak twoja witryna jest częścią Internetu, i dlatego powinieneś przestrzegać prostych zasad podczas korzystania z Bitrix24.Sites.

Zawsze przestrzegaj prawa

Nie publikuj żadnych informacji zabronionych przez rząd Twojego państwa. Zwróć uwagę, że każde państwo ma przepisy dotyczące własności intelektualnej, reklamy, marketingu itp., których należy przestrzegać.

Jesteś odpowiedzialny za treść swojej witryny

Bitrix Inc. nie ponosi odpowiedzialności za treść witryny. Korzystając z Bitrix24.Sites, zgadzasz się, że Bitrix Inc. nie tworzy dla ciebie witryn, nie publikuje i nie edytuje żadnych treści na twojej stronie.

Bitrix Inc. nie sprawdza legalności treści publikowanych w tworzonych witrynach.

Bitrix Inc. ma prawo zamknąć stronę internetową bez wyjaśnienia w przypadku wykrycia naruszenia.

Prawa autorskie

Gwarantujesz, że informacje w Twojej witrynie nie naruszają: praw autorskich, tajemnicy handlowej, prywatnośi, honoru i godności osoby trzeciej. Gwarantujesz również, że wszystkie treści na Twojej stronie są otrzymane w legalny sposób.

Skonsultuj się z prawnikami

Jeśli podczas tworzenia witryny wydaje Ci się, że niektóre treści witryny mogą budzić kontrowersje i powodować je blokowanie, lepiej natychmiast skonsultować się z prawnikami i rozwiązać wszystkie problemy.

Pamiętaj!

Twoja witryna jest tylko twoją odpowiedzialnością.

Powiadom nas o naruszeniach

Jak powiedziano wyżej, Bitrix Inc. nie sprawdza treści witryn Bitrix24.Sites. Jeśli zauważysz naruszenie w witrynie utworzonej za pomocą Bitrix24.Sites, skontaktuj się z nami.

Pełne warunki użytkowania Bitrix24 możesz znaleźć tutaj.

To pomogło Dzięki :) To nie pomogło Przykro nam :( Komentarz
Czy możesz nam powiedzieć, dlaczego:
Nie tego szukam
To zbyt skomplikowane